One Piece oficjalnie z 2. sezonem

To była tylko kwestia czasu. Netflix postanowił przedłużyć One Piece, swój hitowy serial, na kolejny sezon.

One Piece
fot. Netflix

“One Piece” to serial platformy Netflix oparty na kultowej mandze Eiichiro Ody. Projekt osiągnął zaskakujący sukces. Tak naprawdę bowiem nikt nie spodziewał się, że można tak dobrze oddać w aktorskiej wersji specyfikę wspomnianej mangi. Sukces sprawił, że Netflix postanowił przedłużyć produkcję na 2. sezon. Nie jest to zaskakująca informacja, jednak należało poczekać na oficjalny komunikat w tej sprawie, który w końcu nadszedł.

Bohaterem produkcji jest Monkey D. Luffy, wychowany wśród piratów chłopak, który pragnie zostać jednym z nich. Co najważniejsze pragnie zostać samym Królem Piratów. W tym celu musi odnaleźć tytułowy, legendarny skarb. Jednak, aby tego dokonać, musi najpierw skompletować załogę. W 1. sezonie w jej skład wchodzą: utalentowana złodziejka Nami, która nosi mroczny sekret; doskonały szermierz i łowca piratów Roronoa Zoro, który pragnie zostać najlepszym szermierzem świata; bardzo dobrze walczący wręcz kucharz Sanji oraz posiadający bujną wyobraźnię, wygadany Usopp.

W rolach głównych występują: Iñaki Godoy jako Monkey D. Luffy, Mackenyu jako Roronoa Zoro, Emily Rudd jako Nami, Jacob Romero jako Usopp oraz Taz Skylar jako Sanji.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych