Peaky Blinders i Wednesday – Netflix szykuje spin-offy seriali

Netflix planuje spin-offy dwóch bardzo popularnych seriali. To Peaky Blinders i Wednesday. Poznajcie szczegóły projektów.

Wednesday
fot. Vlad Cioplea/Netflix © 2022

“Peaky Blinders” i “Wednesday” to popularne seriale, które w Polsce można oglądać na platformie Netflix. Okazuje się, że streamingowy gigant planuje również spin-offy wspomnianych produkcji. Jeśli chodzi o “Wednesday”, to nowy projekt będzie opowiadał o losach Wujka Festera. Dla przypomnienia w serialu inspirowanym postaciami z “Rodziny Addamsów” w bohatera wcielił się Fred Armisen.

Jak na razie nie podano żadnych pozostałych szczegółów projektu. Nie wiadomo na jakim planie czasowym będzie rozgrywała się historia, ani kto pokieruje produkcją.

Polly Peaky Blinders
fot. materiały prasowe

Jeśli chodzi natomiast o “Peaky Blinders”, to Netflix szykuje aż dwa seriale powiązane z oryginalną historią. Podano przy okazji pierwsze szczegóły projektów. Akcja pierwszego z nich będzie rozgrywała się w XX wieku, kilkadziesiąt lat po zakończeniu głównej serii, w Bostonie. Drugi serial będzie skupiał się na postaci Polly, matki przestępczego klanu Shelbych, w którą w oryginalnej produkcji wcieliła się Helen McCrory.

Źródło: bloomberg.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych