Piep*zyć Mickiewicza – Dawid Ogrodnika jako niepokorny belfer w zwiastunie filmu

Do sieci trafił pełny zwiastun polskiego filmu Piep*zyć Mickiewicza z Dawidem Ogrodnikiem w roli głównej. Premiera w styczniu.

Piep.zyć Mickiewicza
fot. Sławomir Mrozek

“Piep*zyć Mickiewicza” to nowy, polski film, w którym Dawid Ogrodnik wciela się w postać ekscentrycznego nauczyciela, który obejmuje niesforną klasę uczniów. Do sieci trafił zwiastun produkcji. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Wyrzucony z uczelni pisarz i wykładowca Jan Sienkiewicz zatrudnia się w warszawskim liceum. Pod jego opiekę trafia słynna na całą szkołę klasa zbuntowanych i odpornych na wiedzę wyrzutków. IIB to uczniowie z piekła rodem, a ich przyszłość wydaje się przesądzona. Ale Sienkiewicz, uzbrojony w literaturę, entuzjazm i masę niekonwencjonalnych pomysłów, rzuci wyzwanie skazanej na wykluczenie grupie. Czy uda mu się ją okiełznać i ocalić? Opowieść o przyjaźni, miłości, szkolnych szaleństwach i o tym, że każdy zasługuje na jeszcze jedną szansę.

W roli ekscentrycznego belfra Dawid Ogrodnik. W jego nietuzinkowych uczniów wcielają się m.in. Hugo Tarres, Wiktoria Koprowska, Ada Grodzka, Krystian Embradora, Artur Gwizdak, Igor Pawłowski i Aleksandra Izydorczyk. Ich wszystkich porwą raperskie rymy Janusza Walczuka i Olszakumpla.

Premiera filmu w polskich kinach 12 stycznia.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych