Pogromcy duchów: Imperium Lodu – pełny zwiastun filmu. Bohaterowie kontra chłodne zagrożenie

Do sieci trafił nowy zwiastun filmu Pogromcy duchów: Imperium lodu. Premiera produkcji została zaplanowana na kwiecień.

Pogromcy duchów: Imperium lodu
fot. Sony Pictures

“Pogromcy duchów: Imperium lodu” to kolejna część z kultowej serii filmów o tytułowej grupie bohaterów, którzy walczą z wszelkiej maści zjawami. Do sieci trafił nowy zwiastun produkcji. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Jak można przeczytać w oficjalnym opisie: “W filmie rodzina Spenglerów postanawia opuścić Summerville w Oklahomie i wrócić do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło – kultowej remizy strażackiej w Nowym Jorku – i pomóc oryginalnym Pogromcom duchów, którzy stworzyli ściśle tajne laboratorium badawcze, w którym przepędzanie zjaw weszło na wyższy poziom! Ale kiedy odkrycie starożytnego artefaktu uwalnia tajemniczą i złą siłę, znaną jako Chłód Śmierci, nowi i starzy Pogromcy duchów muszą połączyć siły, aby chronić swój dom i ocalić świat przed śmiertelnym zagrożeniem.”

W obsadzie produkcji znajdują się Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Kumail Nanjiani, Patton Oswalt, Celeste O’Connor, Logan Kim, Dan Aykroyd, Ernie Hudson oraz Annie Potts. Reżyserem projektu jest Gil Kenan, który również napisał scenariusz do spółki z Jasonem Reitmanem.

Premiera filmu w polskich kinach 5 kwietnia.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych