Rage of Stars – zakończono zdjęcia do polskiego filmu sci fi. Zobaczcie making of

Rage of Stars to polski film science fiction, który był kręcony w Rzeszowie. Do sieci trafił materiał zza kulis produkcji.

Rage of stars
fot. Karolina Pelc

“Rage od Stars” to polski film sci fi, którego reżyserem jest Łukasz Róg. Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się na początku lipca w Rzeszowie i przez prawie dwa miesiące, przy wsparciu władz miasta i w niełatwych warunkach pogodowych, udało się zrealizować wszystkie zaplanowane sceny. Producentem filmu jest Lukra Films, a jego premiera zaplanowana jest na drugą połowę 2024 roku. Do sieci trafił materiał zza kulis projektu. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Łukasz Róg po tym jak zupełnie sam nakręcił krótkometrażowy film “No stars anymore”, który zdobył kilkanaście nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych, postanowił nie odpuścić i nakręcić swój fabularny debiut – film “Rage of stars”. Tym razem do współpracy zaprosił profesjonalną ekipę, co stało się możliwe dzięki rzeszowskiemu biznesmenowi Rafałowi Kaliszowi, który uwierzył w talent i zapał początkującego reżysera i projekt wsparł finansowo. Film “Rage of stars” będzie mrocznym kinem akcji, co jest naturalną konsekwencją wieloletniej fascynacji Łukasza Roga amerykańskim kinem gatunkowym. Scenerią do opowiedzenia historii kobiety z międzynarodowych oddziałów specjalnych, która ma przeczucie o zbliżającym się końcu świata, stał się Rzeszów. To rodzinne miasto reżysera, z którym jest emocjonalne związany i które bardzo dobrze zna. Realizacja zdjęć w większości odbywała się w nocy, co było niemałym wyzwaniem także ze względu na trudne warunki pogodowe, jakie w Rzeszowie miały miejsce tego lata.

Łukasz Róg spośród 8 tysięcy zgłoszeń wybrał 8 aktorów – 6 z zagranicy i 2 z Polski. W roli głównej wystąpi Andrea Tivadar, brytyjska aktorka rumuńskiego pochodzenia, którą można było zobaczyć w kilku międzynarodowych produkcjach, m.in. “Obsesja Eve”, “If only” czy “Safe inside”, gdzie zagrała główną rolę. W filmie wystąpią także: Małgorzata Klara, Mayu Gralińska – Sakai, Jord Knotter i znani z serialu “Wikingowie”: Jack McEvoy i Elijah Rowen.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych