Rojst Millenium – pełny zwiastun serialu. Grzechy przeszłości dają o sobie znać

Netflix zaprezentował pełną zapowiedź serialu Rojst Millenium, który będzie zwieńczeniem popularnej produkcji. Premiera w lutym.

ROJST MILLENIUM
fot. R. Palka/Netflix

“Rojst Millenium” to trzeci sezon popularnej serii kryminalnej. Do sieci trafił pełny zwiastun sześcioodcinkowej, nowej odsłony. Produkcja trafi do oferty Netflixa 28 lutego. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

U progu millenium stare sprawy zyskają drugie dno, ale zanim wyjdą na jaw, mieszkańcy, policja i władze w mieście na Grontach zmierzą się z zupełnie nowymi zbrodniami, kryminalnymi historiami i nieoczywistymi tropami. Rozwikłanie tajemnicy stojącej za zniknięciem Wandy Zarzyckiej stanie się głównym celem nie tylko jej ojca Piotra, ale również sierżant Anny Jass, która powróci do miasta po osobistych przejściach. Adam Mika, który pragnie rozwiązać swoją ostatnią sprawę, za cel postawi sobie rozwikłanie przyczyny śmierci dziewczynki znalezionej w miejscowym lesie. Bystry i wnikliwy policjant Dzidzia, który awansował po sukcesie ostatniego śledztwa, pokieruje sprawą śmierci w hotelu Centrum. Natomiast Wanycz stanie się źródłem informacji dla dziennikarzy, policji i zastępczyni prokuratora Matwiejskiej.

W obsadzie znajdują się Magdalena Różczka, Łukasz Simlat, Filip Pławiak, Piotr Fronczewski, Andrzej Seweryn, Dawid Ogrodnik, Janusz Gajos,  Tomasz Schuchardt, Agnieszka Żulewska, Michał Pawlik, Ewelina Starejki, Marcin Bosak, Vanessa Aleksander, Wanda Marzec, Mikołaj Chroboczek, Konrad Eleryk, Tomasz Sapryk, Marianna Gierszewska, Wojciech Kalarus, Maria Kania, Michalina Łabacz i Antoni Sałaj. Za reżyserię odpowiada Jan Holoubek, który również napisał scenariusz do spółki z Kasprem Bajonem.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych