Scar – twórcy Domu z papieru robią nowy serial. Maciej Stuhr w obsadzie

Wystartowały zdjęcia do nowego serialu scenarzystów i reżysera hitu Dom z papieru po tytułem Scar. Mamy polski akcent w obsadzie.

Scar
fot. materiały prasowe

“Scar” to pełen adrenaliny i suspensu thriller o zemście, dziejący się w słonecznej Hiszpanii. W jedną z ról wcieli się Maciej Stuhr. Za produkcję odpowiada Plano a Plano. Premiera w 2024 roku w CANAL+ ONLINE i na CANAL+ PREMIUM.

Jak możemy przeczytać w oficjalny opisie serialu: “Po tym jak Irina w wieku 9 lat przeżyła zamach na swoją rodzinę, wyjeżdża z Ukrainy na gorące południe Hiszpanii. Jej cel to wendeta na wschodnioeuropejskiej mafii działającej w Marbelli, której członkowie zabili jej rodziców i porwali siostrę. Bohaterka, dzięki profesjonalnemu szkoleniu otrzymanego od byłego sierżanta armii, wykorzysta wszystkie swoje zdolności, aby dokonać zemsty. Po drodze spotyka jednak Simóna, utalentowanego programistę, który walczy również ze swoimi demonami.” Twórcy opisują serial jako połączenie wypełnionego akcją i emocjami kina w stylu “Nikity” z historią coming-of-age i brutalnego “chrztu w ogniu” w stylu “Hanny”.

Scar
fot. materiały prasowe

“Scar” to adaptacja bestsellera Juana Gómeza-Jurado, jednego z najpopularniejszych hiszpańskich pisarzy (m.in. popularna również w Polsce seria Reina Roja). Główne role zagrali Milena Radulovic (“Otchłań”) i Juanlu González (“Valeria”).

Za scenariusz odpowiadają Pablo Roa i Fernando Sancristóbal. Reżyserem całości jest Miguel Ángel Vivas. Panowie są znani ze swojej pracy przy hitowym serialu “Dom z papieru”.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych