Squid Game – Netflix potwierdził, kiedy możemy spodziewać się 2. sezonu serialu

Netflix w oficjalnym komunikacie ujawnił przybliżony termin, kiedy 2. sezon Squid Game trafi do oferty platformy.

Squid Game
fot. Netflix

Netflix potwierdził we wtorek, 23 stycznia, że kultowy już serial, “Squid Game” powróci ze swoim 2. sezonem jeszcze w 2024 roku. Nie podano dokładnej daty premiery. Ujawniono, że w tym roku zobaczymy również 3. sezon “Bridgertonów” oraz drugie sezony “Dyplomatki” i “Cesarzowej Sisi”.

Dla przypomnienia 1. sezon “Squid Game” zadebiutował 17 września 2021 roku. W ciągu 28 dni produkcję obejrzano przez 1,65 mld godzin na 111 mln kont użytkowników. Koreańska produkcja do dzisiaj pozostaje najchętniej oglądanym serialem platformy w historii.

W 2. sezonie swoje role powtórzą Jung-Jae Lee, Wi Ha-jun oraz Lee Byung-hun. Nowe nazwiska w obsadzie to Yim Si-wan, Kang Ha-Neul, Park Sung-hoon i Yang Dong-geun, a także Park Gyu-young, Jo Yu-ri, Kang Ae-sim, Lee David, Lee Jin-uk, Choi Seung -hyun, Roh Jae-won i Won Ji-an.

Dla przypomnienia w serialu 456 zawodników bierze udział w morderczej grze, w której przegrana oznacza śmierć. Ostatni na placu boju otrzyma w nagrodzie 45,6 miliarda wonów. Każdy z bohaterów, których obserwujemy w produkcji ma inny, desperacki powód uczestnictwa w grze.

Źródło: Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych