Steven Yeun odchodzi z Thunderbolts, nowy Kang i inne. Garść plotek i newsów z MCU

Do sieci trafiły nowe pogłoski i newsy na temat projektów MCU, w tym Thunderbolts. Możecie przejrzeć je w poniższym tekście.

Thunderbolts
fot. Gene Page/AMC

Dzień bez kolejnych newsów i plotek na temat MCU dniem straconym. Do sieci trafiło kilka informacji dotyczących Kinowego Uniwersum Marvela. Ta jedyna oficjalna dotyczy widowiska “Thunderbolts”. Otóż okazuje się, że Steven Yeun (“Awantura”, “The Walking Dead”) nie jest już związany z projektem. Aktor musiał zrezygnować z roli w filmie. Mówi się, że jest to związane z konfliktem harmonogramów, który pojawił się, gdy zmieniono datę premiery produkcji. Według niepotwierdzonych informacji Yeun miał sportretować w widowisku postać Sentry’ego.

Ponadto do sieci trafiła również plotka na temat tego, w kogo w “Thunderbolts” wcieli się znana z serialu “The Bear” Ayo Edebiri. Według dobrze poinformowanego scoopera Can We Get Some Toast aktorka miałaby w projekcie zagrać Erin, asystentkę Valentiny Allegry de Fontaine. Podobno ta postać została stworzona specjalnie na potrzeby filmu, jednak nie wyklucza się, że może być przykrywką dla jakiejś znanej z komiksów bohaterki.

Inna ważna plotka na temat MCU pochodzi od uznanego insidera Daniela Richtmana, którego informacje już wiele razy potwierdziły się w przeszłości. Chodzi o to, że podobno Marvel Studios ma recastingować postać Kanga. Pojawiło się nawet pierwsze nazwisko powiązywane z rolą. Otóż Richtman twierdzi, że Colman Domingo (“Fear The Walking Dead”, “Rustin”) jest jedną z opcji zastąpienia Jonathana Majorsa jako główny zły MCU. Jednak insider podkreśla, że jest to bardzo świeża sprawa i wiele może się zmienić.

MCU
fot. AMC

Natomiast w rozmowie z IGN główna scenarzystka serialu “What If… ?”, AC Bradley wyjawiła, że z 2. sezonu wycięto odcinek ze Spider-Manem w roli głównej. Powodem było to, że epizod był zbyt mroczny. Sama Bradley nazwała odcinek połączeniem filmu “Ludzkie dzieci” z postacią Spider-Mana.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych