Stranger Things – Linda Hamilton w obsadzie 5. sezonu serialu

Finałowy sezon Stranger Things zyskał legendę kina akcji, Lindę Hamilton, która dołączyła do obsady produkcji Netflixa.

Stranger Things
fot. materiały prasowe

“Stranger Things” obecnie znajduje się w fazie przygotowań do swojego last dance, czyli finałowego, 5. sezonu. Jak na razie nie poznaliśmy żadnych szczegółów ostatniej odsłony. Teraz do sieci trafiła pierwsza informacja castingowa. W czasie wydarzenia Netflix Tudum przebywający na scenie Arnold Schwarzenneger zapowiedział wideo, w którym Linda Hamilton ogłosiła, że dołączyła do obsady 5. sezonu hitu platformy.

Jednak aktorka nie zdradziła żadnych szczegółów na temat tego, w kogo miałaby się wcielić w finałowej odsłonie produkcji. Pozostaje zatem czekać na oficjalne ogłoszenie w tej sprawie.

Dla przypomnienia twórcy “Stranger Things”, bracia Duffer ujawnili jakiś czas temu, że scenariusze do odcinków 5. sezonu są już gotowe. Jednak prace na planie zostały wstrzymane przez strajk scenarzystów. Dzieje się tak, ponieważ mimo ukończenia skryptów, nikt nie mógłby wprowadzić poprawek na planie, właśnie przez protest pisarzy.

Linda Hamilton dała się poznać szerokiej publiczności w serii filmów Terminator. Ostatni raz aktorka pojawiła się w szóstej odsłonie cyklu pod tytułem “Terminator: Mroczne przeznaczenie”.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych