Supergirl DCU wybrana. To aktorka z Rodu smoka

James Gunn ujawnił, kto wcieli się w postać Supergirl w świeżo powstającym DCU od Warner Bros. Poznajcie szczegóły.

Supergirl: Woman of Tomorrow
fot. DC

Australijska aktorka Milly Alcock została wybrana do roli Supergirl w DCU, które tworzą James Gunn i Peter Safran. Dla przypomnienia Alcock dała się poznać szerokiej publiczności w serialu HBO, “Ród smoka”, w którym wcieliła się w postać młodej księżniczki Rhaenyry Targaryen.

W finałowej trójce aktorek w castingu obok Alcock znalazły się również znana z nagrodzonego Oscarem filmu “CODA” Emilia Jones oraz Meg Donnelly, która co ciekawe podkładała głos Supergirl w kilku animowanych produkcjach. Według wcześniejszych plotek bohaterka zanim zadebiutuje w swoim solowym filmie, ma pojawić się ponoć w widowisku “Superman: Legacy”.

Supergirl
fot. HBO

Gunn powiedział w komunikacie po ogłoszeniu wyboru: “W naszym uniwersum widzimy różnicę między Supermanem, który został wysłany na Ziemię i wychowywany przez kochających rodziców od niemowlęctwa, a Supergirl, która wychowała się na skale, odłamku Kryptonu i przez pierwsze 14 lat jej życia patrzyła, jak wszyscy wokół niej umierają i są zabijani w straszliwy sposób, a potem przybyła na Ziemię, gdy była młodą dziewczyną. Jest o wiele bardziej hardkorowa; nie jest dokładnie tą Supergirl, do której przywykliśmy.”

Źródło: Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych