Już wiadomo, kogo Sydney Sweeney gra w Madame Web

Sydney Sweeney wyjawiła, w kogo wciela się w filmie Madame Web. To postać bardzo dobrze znana fanom komiksów.

Madame Web
fot. HBO

“Madame Web” to kolejny, superbohaterski film z tworzonego przez Sony uniwersum, budowanego wokół postaci ze świata Spider-Mana. Jak do tej pory nie dowiedzieliśmy się za bardzo, w kogo wcielają się poszczególni członkowie obsady. Jedną z gwiazd produkcji jest Sydney Sweeney (“Euforia”). W końcu otrzymaliśmy potwierdzenie samej aktorki, jaką postać portretuje w widowisku. To znana z komiksów Marvela Julia Carpenter aka Spider-Woman.

Dla przypomnienia w komiksach Carpenter to bohaterka o pseudonimie Spider-Woman, która po otrzymaniu serum zyskała moce podobne do tych Spider-Mana. Później bohaterka została drugą Madame Web po tym, jak oryginał, Cassandra Webb, została zabita przez Sarah i Anę Kravinoff. Nie wiadomo czy w produkcji zobaczymy postać już w superbohaterskiej roli czy jeszcze przed przywdzianiem kostiumu heroiny.

Madame Web
fot. Marvel

W filmie oprócz Sweeney występują również Dakota Johnson, Isabela Merced, Celeste O’Connor, Adam Scott, Emma Roberts i Tahar Rahim. SJ Clarkson wyreżyserowała produkcję na podstawie scenariusza autorstwa skrybów Matta Sazamy i Burka Sharplessa.

Premiera produkcji w amerykańskich kinach 14 lutego 2024 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych