Szogun – mnóstwo krwawej akcji w zwiastunie dla dorosłych serialu

Do sieci trafił nowy zwiastun serialu Szogun przeznaczony tylko dla dorosłych widzów. Premiera produkcji w lutym.

Szogun
fot. screen z YouTube

“Szogun” to 10-odcinkowy serial oparty na kultowej powieści autorstwa Jamesa Clavella. Do sieci trafił nowy, przeznaczony dla dorosłych widzów, zwiastun produkcji. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Serial zabiera widzów do stojącej u progu wojny domowej Japonii z roku 1600. Lord Yoshii Toranaga musi walczyć o życie, gdy jego wrogowie z Rady Regentów jednoczą się przeciwko niemu. Niespodzianie do wybrzeża jednej z japońskich wiosek rybackich przybija tajemniczy statek z angielskim nawigatorem Johnem Blackthorne’em na pokładzie. Informacje, które ma przybysz, mogą pomóc Toranadze w walce o władze. Losy Toranagi i Blackthorne’a nierozerwalnie wiążą się z ich tłumaczką, Todą Mariko – tajemniczą chrześcijańską szlachcianką i ostatnią przedstawicielką zhańbionego rodu. Służąc swemu panu w tym napiętym okresie politycznym, Mariko musi pogodzić współpracę z Blackthorne’em ze swoją wiarą, której zawdzięcza życie, oraz zobowiązaniami wobec zmarłego ojca.

W obsadzie produkcji znajdują się Cosmo Jarvis, Hiroyuki Sanada, Anna Sawai, Tadanobu Asano, Hiroto Kanai, Takehiro Hira, Moeka Hoshi, Tokuma Nishioka, Shinnosuke Abe, Yuki Kura i Fumi Nikaido. Serial został stworzony przez Rachel Kondo i Justina Marksa, a Marks pełni funkcję showrunnera i producenta wykonawczego projektu.

Premiera serialu w Polsce na platformie Disney+ 27 lutego.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych