The Bear powraca z 2. sezonem w Polsce. Sprawdź, gdzie obejrzeć

2. sezon serialu The Bear można w końcu obejrzeć w Polsce. Sprawdźcie, gdzie jest dostępna nowa odsłona nagradzanej produkcji.

The Bear
fot. materiały prasowe

“The Bear” to uznany przez widzów i krytyków serial stacji FX. W Polsce 1. sezon produkcji można oglądać na platformie Disney+. Otóż dzisiaj, czyli 2 sierpnia, na wspomniany serwis trafiły również wszystkie odcinki 2. sezonu serialu.

W 2. sezonie Carmy (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiri) i Richie (Ebon Moss-Bachrach) podejmą się ambitnego zadania przekształcenia baru z kanapkami w bardziej wyszukany lokal. Jednak nie będzie to proste zadanie, również pod kątem rozwoju osobistego. W trakcie realizacji planu, cała ekipa z The Original Beef of Chicagoland będzie musiała stawić czoła własnej przeszłości, ale też nadchodzącej przyszłości.

Carmy szybko odczuje również, że otwarcie nowej restauracji jest o wiele bardziej skomplikowane niż zarządzanie dotychczasowym lokalem. Bohaterowie zderzą się ze ścianą biurokracji, kreatywnością podwykonawców oraz wyzwaniem, jakim jest zaplanowanie nowego menu. Zmiany pociągną za sobą zupełnie nowe spojrzenie na zagadnienie gościnności. Zespół będzie musiał zjednoczyć się na nowo, przesuwać granice swoich możliwości i budować relacje, przy okazji odkrywając, co znaczy służyć – zarówno gościom, jak i pomocą sobie nawzajem.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych