The Boys zakończy się wraz z 5. sezonem. Kolejne spin-offy w drodze

Showrunner serialu The Boys zapowiedział finałowy sezon hitowej produkcji Amazona. Przy okazji zdradził plany na nowe spin-offy.

The Boys 4. sezon
fot. Prime Video

4. sezon “The Boys” pojawi się na platformie Prime Video już 13 czerwca. Showrunner projektu, Eric Kripke, postanowił wykorzystać ten fakt, aby oficjalnie ogłosić, że 5. sezon produkcji będzie zarazem finałową odsłoną serialu. Twórca wyjawił również pierwsze szczegóły dotyczące produkcji 5. serii. Ujawnił, że będzie liczyła osiem odcinków, a zdjęcia mają rozpocząć się w połowie listopada. Co ciekawe, stwierdził, że rozważane są pomysły, aby swoje cameo w finałowym sezonie miały gwiazdy, w tym te z najwyższej hollywoodzkiej półki, które są fanami serialu.

Kripke w rozmowie z portalem Variety podzielił się również planami na rozwój uniwersum “The Boys” na Prime Video. Stwierdził, że w przygotowaniu znajduje się nie tylko spin-off z akcją osadzoną w Meksyku, ale również kilka innych projektów, które nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone.

Dla przypomnienia w 4. sezonie “The Boys” Victoria Neuman, znajdująca się pod zwierzchnictwem Homelandera, walczy o prezydencki fotel i jest coraz bliżej zrealizowania swojego celu. Butcher, któremu pozostały zaledwie miesiące życia, stracił syna i pracę lidera The Boys. Reszta zespołu ma dość jego kłamstw. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, więc muszą znaleźć sposób na współpracę i uratowanie świata, zanim będzie za późno.

Źródło: Variety.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych