The Boys – Butcher i Homelander na pierwszych plakatach 4. sezonu serialu

Kampania marketingowa 4. sezonu The Boys rozpoczęta. Zadebiutowały pierwsze plakaty nowej odsłony serialu.

The Boys
fot. Amazon Prime Video

“The Boys” to już kultowy serial platformy Prime Video oparty na popularnym cyklu komiksów. Cały czas czekamy na 4. sezon produkcji. Wygląda na to, że w końcu rozpoczęła się kampania promocyjna nowej odsłony. Do sieci trafiły pierwsze plakaty zapowiadające 4. sezon. Możemy na nich zobaczyć dwóch wielkich przeciwników serii, Billy’ego Butchera i Homelandera. Zapowiadają one premierę w 2024 roku. Grafiki możecie sprawdzić poniżej.

Szczegóły fabuły 4. sezonu są trzymane w tajemnicy. Na radarze tytułowej grupy na pewno znajdzie się kongresmenka Victoria Neuman, która będzie główną antagonistką nowej odsłony. Twórcy rozwiną również wątek syna Homelandera, który coraz bardziej zaczyna wykazywać psychopatyczne skłonności, jak jego ojciec. Scena po napisach w finale 1. sezonu “Gen V” sugeruje również, że wydarzenia z produkcji, a konkretnie wirus zabijający supki, może stanowić ważny element fabuły 4. sezonu.

Ponadto na oficjalnym koncie X serialu pojawiło się zabawne, promocyjne oświadczenie:

W obsadzie 4. sezonu znajdują się między innymi Karl Urban, Antony Starr, Jack Quaid, Erin Moriarty, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell, Colby Minifie, Claudia Doumit, Cameron Crovetti, Valorie Curry, Jeffrey Dean Morgan i Susan Heyward.

Źródło: oficjalne konto X The Boys

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych