The Last of Us – znaleziono już odtwórczynię roli Abby w 2. sezonie serialu?

Serialowe The Last of Us być może zyskało już swoją Abby. Do sieci trafiła plotka na temat castingu postaci w 2. sezonie.

The Last of Us
fot. Naughty Dog

Serial “The Last of Us” po swoim bardzo udanym 1. sezonie został przedłużony na kolejną serię. Głównym tematem fanów gry i produkcji HBO było to, kto zostanie obsadzony w roli Abby, jednej z najważniejszych postaci gry “The Last of Us: Part II”, której wątki ma adaptować 2. sezon serialu. Otóż okazuje się, że być może wybrano już aktorkę, która wcieli się w Abby. Jak informuje insider MyTimeToShineHello, którego wiadomości już wiele razy sprawdzały się w przeszłości, ponoć Shannon Berry sportretuje ją na ekranie.

Berry to jak na razie mało znana aktorka, którą mogliśmy zobaczyć w takich serialach jak “Hunters” czy “Dzicz”. Oczywiście jak na razie jest to plotka, więc trzeba poczekać na oficjalny komunikat w tej sprawie.

The Last of Us
fot. materiały prasowe

Dla przypomnienia Abby jest obok Ellie główną postacią w grze “The Last of Us: Part II”. Przy okazji jest również jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci. Wszystko przez pewne decyzje fabularne, które podejmuje. Oślepiona chęcią zemsty za śmierć ojca Abby przechodzi w grze drogę od antagonistki do bohaterki.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych