The Last of Us – gwiazda MCU i Diuny w 2. sezonie serialu?

Do sieci trafiła intrygująca plotka na temat castingu Abby w 2. sezonie The Last of Us. Być może zagra ją wschodząca gwiazda Hollywood.

The Last of Us
fot. Naughty Dog

“The Last of Us”, czyli ekranizacja kultowej gry wideo od studia Naughty Dog w swoim 1. sezonie zdobyła przychylność zarówno fanów jak i krytyków. Trwają przygotowania do kolejnej serii, które jednak zostały wstrzymane przez strajk aktorów i scenarzystów. Najbardziej rozpalającym zmysły fanów tematem jest to, kto zostanie obsadzony w roli Abby, jednej z głównych postaci gry “The Last of Us Part II”. W sierpniu do sieci trafiła plotka, że to Shannon Berry (“Dzicz”) sportretuje ją na ekranie. Jednak być może w grze jest jeszcze jedno, o wiele bardziej znane nazwisko.

Znany insider, MyTimeToShineHello, którego informacje już wiele razy znalazły swoje potwierdzenie, twierdzi, że jeszcze przed strajkiem aktorów rolę Abby zaproponowano Florence Pugh (“Czarna Wdowa”, “Diuna: Część druga”). Oczywiście jak na razie jest to pogłoska. Trzeba poczekać na oficjalny komunikat. Jednak co jak co, ale Pugh wydaje się idealnym wyborem do zagrania Abby.

Nie zdradzając żadnych szczegółów osobom, które gry nie znają, Abby jest byłą członkinią Świetlików, grupy, która widzowie poznali w 1. sezonie. Po śmierci ojca wchodzi na drogę zemsty, która krzyżuje jej losy z Joelem, Ellie i ich bliskimi. Abby przechodzi w grze drogę od głównej antagonistki, przez antybohaterkę, na protagonistce kończąc.

Źródło: Gamefragger.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych