The Last of Us Part II mogło zakończyć się inaczej

Współtwórca gry The Last of Us Part II zdradził pomysł na alternatywne zakończenie produkcji. Poznajcie szczegóły.

The Last of Us
fot. Naughty Dog/SIE

Swoją premierę miała gra “The Last of Us Part II Remastered”, przeznaczona na konsole PlayStation 5. Produkcja zawiera dodatkowy materiał z komentarzem szefa działu kreatywnego Naughty Dog i producenta wykonawczego gry Neila Druckmanna. W nim twórca dzieli się między innymi pierwotnym pomysłem na zakończenie historii.

PONIŻSZY TEKST ZAWIERA SPOILERY Z “THE LAST OF US PART II”

Dla przypomnienia w grze Ellie tropi Abby i Leva. Znajduje ich jako więźniów gangu znanego jako Grzechotniki. Po uwolnieniu dochodzi do finałowej walki między Ellie i Abby. Druga z nich zostaje pokonana, jednak Ellie daruje jej życie. Okazuje się, że w pierwotnej wersji zakończenia Ellie miała uśmiercić Abby. Natomiast Lev miał zginąć już w jednym z wcześniejszych etapów gry (być może razem ze swoją siostrą Yarą). Zatem otrzymalibyśmy o wiele mroczniejszy finał niż w ostatecznej wersji scenariusza.

Abby pojawi się w 2. sezonie serialu HBO “The Last of Us”. W postać wcieli się Kaitlyn Dever, która co ciekawe byłą faworytką fanów, ale do roli Ellie. Ponadto w obsadzie znaleźli się między innymi Bella Ramsey, Pedro Pascal, Isabela Merced, Gabriel Luna oraz Young Mazino. Obecnie trwają zdjęcia do 2. sezonu. Premiera kolejnej odsłony serialu w 2025 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych