The Last of Us, Pingwin, serialowa Diuna i inne. HBO zdradza przybliżone daty premier produkcji

W czasie specjalnej prezentacji dla mediów szef HBO ujawnił, kiedy możemy spodziewać się oczekiwanych seriali, takich jak 2. sezon The Last of Us.

The Last of Us HBO
fot. HBO

W Nowym Jorku odbyła się specjalna prezentacja HBO dla mediów, w czasie której szef HBO i Max, Casey Bloys, zapowiadał produkcje jakie trafią na antenę stacji i do ofert platformy w 2024 i 2025 roku. Wśród nich będzie wyczekiwany przez fanów, 2. sezon “The Last of Us”. Na wydarzeniu Bloys zapowiedział, że zdjęcia do nowej odsłony mają rozpocząć się na początku 2024 roku, a premiera będzie miała miejsce w 2025 roku.

W czasie prezentacji ujawniono również nowe informacje na temat serialu ze świata Diuny, który był zatytułowany “Dune: The Sisterhood”. No właśnie, był. W tracie wydarzenia ogłoszono, że nowy tytuł produkcji brzmi “Dune: Prophecy”. Premiera serialu jest zaplanowana na jesień 2024 roku.

“Pingwin”, czyli nowy serial ze świata “Batmana” Roberta Pattinsona, opowiadający o tytułowym, kultowym złoczyńcy, również doczekał się aktualizacji. Premiera produkcji odbędzie się nieco później. Pierwotnie zakładano, że będzie to wiosna 2024 roku, jednak z powodu strajków przeniesiono debiut serialu na jesień 2024 roku.

Ponadto na wydarzeniu ogłoszono, że 3. sezon “Euforii”, 3. sezon “Białego lotosu” oraz spin-off horrorowego dyptyku “To”, czyli serial “Welcome To Derry”, trafią na antenę HBO i do oferty Max w 2025 roku.

Źródło: Deadline.com/screenrant.com/ign.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych