The Last of Us – to ona zagra Abby w 2. sezonie serialu

Już oficjalnie znaleziono odtwórczynię roli Abby w 2. sezonie The Last of Us, hitu HBO na podstawie znanej serii gier.

The Last of Us
fot. Naughty Dog

Jak podaje portal Variety, Kaitlyn Dever (“Nie ocali cię nikt”, “Niewiarygodne”) wcieli się w postać Abby w 2. sezonie “The Last of Us”. Nie jest to wielkie zaskoczenie, ponieważ nazwisko aktorki pojawiło w niedawnych plotkach na temat castingu do wspomnianej roli. Sama Abby w serialu jest opisywana jako “utalentowana żołnierka, której czarno-biały pogląd na świat zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczyna szukać zemsty za tych, których kochała.”

O castingu Dever w serialu wypowiedzieli się w oficjalnym komunikacie twórcy produkcji, Craig Mazin i Neil Druckmann: “Nasz proces castingu do drugiego sezonu był identyczny jak do pierwszego: szukamy światowej klasy aktorów, którzy ucieleśniają dusze bohaterów z materiału źródłowego. Nic nie liczy się bardziej niż talent i jesteśmy podekscytowani, że tak uznana artystka jak Kaitlyn dołączyła do Pedro, Belli i reszty naszej rodziny.”

Kaitlyn Dever
fot. Netflix

Aby nie zdradzać za wielu spoilerów osobom, które nie znają oryginału, Abby jest obok Ellie najważniejszą postacią gry “The Last of Us Part II”. Przez całą historię przechodzi z roli antagonistki w antybohaterkę, bardzo mocno odciskając swoje piętno na losach Ellie i Joela.

Premiera 2. sezonu serialu najprawdopodobniej w 2025 roku.

Źródło: Variety.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych