The Marsh King’s Daughter – Daisy Ridley tropi Bena Mendelsohna w zwiastunie thrillera

Film The Marsh King’s Daughter doczekał się pierwszego zwiastuna. Premiera produkcji w październiku.

The Marsh King's Daughter
fot. screen z YouTube

“The Marsh King’s Daughter” to thriller, który stanowi adaptację bestsellerowej powieści autorstwa Karen Dionne. Do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Helena Pelletier ma kochającego męża, dwie piękne córki i firmę, która wypełnia jej dni. Ale posiada również tajemnicę: jej urodzenie jest wynikiem porwania. Jej matka została porwana jako nastolatka przez ojca i przetrzymywana w odległej chatce na bagnach Górnego Półwyspu Michigan. Helena, urodzona dwa lata po porwaniu, kochała swój dom na łonie natury i pomimo czasami brutalnego zachowania ojca, kochała również jego… dopóki nie dowiedziała się, jaki potrafi być brutalny.

Ponad dwadzieścia lat później pogrzebała swoją przeszłość tak mocno, że nawet jej mąż nie zna prawdy. Ale teraz jej ojciec zabił dwóch strażników, uciekł z więzienia i zniknął na bagnach. Policja rozpoczyna obławę, ale Helena wie, że nie mają szans. Wie, że tylko jedna osoba ma umiejętności potrzebne do znalezienia surwiwalowca, którego świat nazywa Królem Bagien, ponieważ tylko jedna osoba była przez niego szkolona: jego córka.

W obsadzie znajdują się Daisy Ridley, Ben Mendelsohn, Garrett Hedlund, Caren Pistorius, Brooklynn Prince i Gil Birmingham. Reżyserem filmu jest Neil Burger, a za scenariusz odpowiadają Elle Smith i Mark L. Smith.

Premiera filmu w amerykańskich kinach 22 października 2023 roku.

Źródło: Fearhq.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych