The Walking Dead – zwiastuny produkcji o Darylu oraz Michonne i Ricku

Na San Diego Comic-Conie odbył się panel promujący produkcje z uniwersum The Walking Dead. Sprawdźcie zwiastuny nowych seriali.

The Walking Dead: Daryl Dixon
fot. Emmanuel Guimier/AMC

Świat The Walking Dead rozszerza się o kolejne seriale. Swoją premierę miała już produkcja “The Walking Dead: Dead City”, w którym śledzimy losy Maggie i Negana. Jednak na swój debiut czeka już serial “The Walking Dead: Daryl Dixon”. W czasie panelu na San Diego Comic-Conie zaprezentowano oficjalny zwiastun produkcji, który możecie obejrzeć poniżej. Premiera serialu 10 września. Co ciekawe ogłoszono, że projekt został już przedłużony na 2. sezon.

W serialu poznajemy dalsze losy ulubieńca fanów, Daryla, który trafia do Francji. Tam znajduje schronienie w zakonie. Jednak nasz bohater otrzymuje zadanie przetransportowania młodej dziewczyny w bezpieczne miejsce. W czasie wędrówki napotka nowych przyjaciół, ale również wrogów.

W czasie panelu zaprezentowano również pierwszy teaser serialu z uniwersum, którego bohaterami są Michonne i Rick. Ujawniono, że tytuł produkcji to “The Walking Dead: The Ones Who Live”. Wideo możecie sprawdzić poniżej. Premiera w 2024 roku.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych