Gra Until Dawn doczeka się ekranizacji. Za kamerą filmu spec od horroru

Kolejna produkcja z PlayStation doczeka się filmowej adaptacji. Tym razem chodzi o horror Until Dawn. Poznajcie szczegóły.

Gry wideo
fot. SIE/Supermassive Games

“Until Dawn” to gra studia Supermassive Games, która trafiła na konsole PlayStation 4 w 2015 roku. PlayStation Studios i Screen Gems pracuje nad filmową adaptacją produkcji. David F. Sandberg stanie za kamerą filmu. Reżyser w ostatnim czasie pracował nad dwoma częściami przygód Shazama!. Przy “Until Dawn” wróci do swoich horrorowych korzeni.

Gary Dauberman (dwie części “To”, “Annabelle”) napisze nową wersję scenariusza produkcji. Za poprzednią odpowiadała Blair Butler. Screen Gems opisuje film jak list miłosny do gatunku horroru z kategorią R, oparty na obsadzie.

Dla przypomnienia oryginał to interaktywny horror, w którym decyzje gracza mają ogromny wpływ na historię. W związku z tym tytuł można przejść na wiele różnych sposobów. Gra skupia się na grupie nastolatków, którzy spotykają się w górskiej chacie w rocznicę zaginięcia ich koleżanki. Wkrótce staną się oni celem tajemniczego zabójcy i będą musieli walczyć o przeżycie. W obsadzie gry znaleźli się między innymi Rami Malek, Hayden Panettiere oraz Peter Stormare.

Źródło: hollywoodreporter.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych