What If… ? – oto tytuły odcinków 2. sezonu serialu. Zaskakujące historie i spodziewane powroty

Do sieci trafiły tytuły odcinków 2. sezonu serialu What If… ? od Marvel Studios i Disney+. Zdradzają, co zobaczymy w nowej odsłonie.

WHAT IF…?
fot. Marvel/Disney+

“What If… ?” to serial animowany platformy Disney+, który przedstawia alternatywne wersje wydarzeń znanych z MCU. Projekt doczekał się 2. sezonu. Teraz do sieci trafiła informacja z tytułami odcinków nowej odsłony.

Poniższe tytuły, które do sieci wrzucił profil Can We Get Some Toast, potwierdzają niektóre z wcześniejszych plotek, jak świąteczny odcinek Happy’ego Hogana czy historia o Heli, która ujarzmia moc Dziesięciu Pierścieni. Ponadto poniższa informacja zdradza jeszcze kilka innych, ciekawych historii, które mamy zobaczyć w 2. sezonie. Na pewno najbardziej intrygujące z nich to te, w których Peter Quill atakuje najpotężniejszych bohaterów Ziemi (czyli zapewne chodzi o Avengers) oraz co by było gdyby Avengersi zebrali się w 1602 roku, co sugeruje, że w odcinku zobaczymy różne warianty herosów MCU.

Nadal nie ma oficjalnej daty premiery 2. sezonu “What If… ?”. Oczekuje się, że nowa odsłona zadebiutuje na platformie Disney+ w pierwszym kwartale 2024 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych