Wonder Woman 3 jednak powstanie. Czy będzie częścią DCU?

Wygląda na to, że w przygotowaniu jest trzecia część przygód Wonder Woman na dużym ekranie. Tak przynajmniej twierdzi Gal Gadot.

Wonder Woman
fot. Warner Bros. Pictures

Gdy James Gunn i Peter Safran ujawnili plany na pierwszą fazę powstającego DCU nie uwzględnili w niej filmu “Wonder Woman 3”. Widowisko podobno było już w planach, jednak po ujawnieniu, że powstaje nowe uniwersum wydawało się, że projekt został odłożony na półkę. Okazuje się, że sytuacja wygląda inaczej. Otóż Gal Gadot, która wcieliła się w bohaterkę w dwóch filmach, w rozmowie z portalem ComicBook.com, stwierdziła, że razem z Safranem i Gunnem opracowują trzecią część przygód Wonder Woman.

Co ciekawe według insidera @CanWeGetToast, Patty Jenkins była gotowa wrócić do kierowania trzecim filmem, ale Gunn czuł, że jej ujęcie „nie pasowało do miejsca, do którego chciał zabrać Wonder Woman w DCU”. Oryginalny scenariusz został odrzucony, ale Gadot ma powrócić do roli.

Wonder Woman
fot. Warner Bros. Pictures

Jednak najbardziej interesującą informacją pochodzącą od insidera jest to, że nowym filmem o bohaterce nie będzie “Wonder Woman 3”. Produkcja ma zachować pewne elementy poprzednich części, w tym Gal Gadot jako główną aktorkę, ale ma stanowić nowe otwarcie dla Wonder Woman w DCU. Oczywiście jak na razie należy tę wiadomość traktować jako plotkę.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych