Wonka – zwiastun filmu. Timothee Chalamet tworzy czekoladowe imperium

Warner Bros. Pictures zaprezentowało pierwszy zwiastun filmu Wonka, o kultowej postaci z powieści Roalda Dahla. Premiera w grudniu.

Wonka
fot. JAAP BUITTENDIJK/WARNER BROS.

“Wonka” to filmowy musical w reżyserii Paula Kinga, który opowiada o tytułowej, kultowej postaci, którą po raz pierwszy spotkaliśmy w książce “Charlie i fabryka czekolady”. Warner Bros. Pictures zaprezentowało pierwszy zwiastun produkcji. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

W filmie Willy Wonka otwiera sklep z czekoladą, wykorzystując wiedzę o słodyczach, którą zgromadził podczas swoich podróży. Ale otwarcie własnego sklepu jest trudne, gdy musisz stawić czoła Czekoladowemu Kartelowi, połączonym siłom potentatów biznesu na scenie słodyczy: pana Prodnose’a, pana Fickelgrubera i pana Slugwortha.

Wonka – zdjęcia

Wonka

Wonka

fot. Warner Bros. Pictures

Wonka

Wonka

fot. Warner Bros. Pictures

Wonka

Wonka

fot. JAAP BUITTENDIJK/WARNER BROS.

Wonka

Wonka

fot. JAAP BUITTENDIJK/WARNER BROS.

Wonka Wonka Wonka Wonka

W tytułowej roli występuje Timothee Chalamet. W obsadzie produkcji znajdują się również Calah Lane jako dziewczyna imieniem Noodle oraz Olivia Colman, Rowan Atkinson, Keegan-Michael Key, Paterson Joseph, Matt Lucas, Mathew Baynton, Paterson Joseph, Natasha Rothwell, Jim Carter, Sally Hawkins i Hugh Grant (jako Oompa Loompa).

Premiera filmu w kinach 15 grudnia 2023 roku.

Źródło: YouTube/EW.com/People.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych