Absolutni Debiutanci – trudy dojrzewania w zwiastunie polskiego serialu Netflixa

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun serialu Absolutni Debiutanci. Premiera produkcji w październiku.

Absolutni Debiutanci
fot. Robert Pałka

25 października na Netflix pojawią się “Absolutni debiutanci” – pełen emocji serial dla fanów historii o dorastaniu, poszukiwaniu wolności, spełnianiu marzeń, ale przede wszystkim o wyborach, które nieodwracalnie oddzielają nastoletnie życie od dorosłości. Zadebiutował zwiastun produkcji. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Serial to historia dwójki przyjaciół od zawsze – Leny i Niko, dzielących wspólną pasję do kina, którzy pamiętnego lata odkryją, że łączy ich nie tylko hobby. Wszystko dzięki nowej osobie w ich świecie – wolnemu i  buntowniczemu Igorowi, którego poznają nad polskim morzem, gdzie wspólnie z rodzinami spędzają każde lato. 

“Absolutni debiutanci” to odważna opowieść o sile przyjaźni, młodzieńczych miłościach, uczuciach, fascynacjach i wybuchających namiętnościach, jak również o pragnieniu bliskości i akceptacji niezależnie od wieku. Młodzieńcze niepokoje i marzenia głównych bohaterów przeplatają się z burzliwymi historiami rodziców, którzy sami próbują odnaleźć pasję i spełnienie. 

W rolach głównych debiutują aktorzy młodego pokolenia: Martyna Byczkowska, Bartłomiej Deklewa i Jan Sałasiński. Rodziców młodych bohaterów zagrali Katarzyna Warnke, Piotr Witkowski, Anna Krotoska oraz Andrzej Konopka. Serial autorstwa Kamili Tarabury oraz Niny Lewandowskiej.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych