Alan Wake 2 nieznacznie opóźniony. Poznajcie nową datę

Remedy Entertainment ujawniło nową datę premiery długo oczekiwanej gry Alan Wake 2. Fani jednak nie będą musieli o wiele dłużej czekać na tytuł.

Alan Wake 2
fot. Remedy Entertainment

“Alan Wake 2” to kontynuacja kultowej już gry o tytułowym pisarzu z 2010 roku, która doczekała się zreamsterowanej wersji w 2022 roku. Pierwotnie sequel miał trafić do graczy 17 października 2023 roku. Remedy Entertainment postanowiło jednak nieco opóźnić premierę tytułu. Obecnie “Alan Wake 2” ma zadebiutować 27 października 2023 roku.

Powód takiego stanu rzeczy jest bardzo prosty. W oficjalnym komunikacie prasowym Remedy Entertainment ujawniło, że zdecydowało się na taki krok przez ogrom gier w październiku i studio chciało dać graczom miejsce przestrzeni na ogranie wszystkich dobrych tytułów, które wejdą do sprzedaży w tym miesiącu:

“Październik to niesamowity miesiąc na premiery gier i mamy nadzieję, że ta zmiana daty zapewni wszystkim więcej miejsca na cieszenie się ulubionymi grami”.

W grze będziemy mogli prowadzić dwie postacie. Saga Anderson jest zdolną agentką FBI wezwaną do miasteczka Bright Falls na północno-zachodnim wybrzeżu USA, aby zbadać serię rytualnych morderstw. Alan Wake jest pisarzem, który przez wiele lat był uwięziony w Leżu Mroku, przerażającej alternatywnej rzeczywistości, którą może on kształtować własnymi słowami. Choć nigdy się nie spotkała, ta dwójka jest połączona w osobnych rzeczywistościach, a ich działania mogą zmieniać ich odpowiednie światy.

Kiedy wydarzenia opisane w powieści grozy sprawiają, że Bright Falls zostaje otoczone niszczycielskim, nadprzyrodzonym mrokiem, zarówno Anderson jak i Wake muszą użyć mocy światła, by przetrwać… i chronić tych, których kochają. Czy w zakrzywiającym rzeczywistość świecie ofiar i potworów będą prawdziwymi bohaterami tej historii?

Źródło: IGN.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych