Armored Core 6 – nowy zwiastun gry prezentuje gameplay produkcji

Bandai Namco zaprezentowało nowy materiał wideo z gry Armored Core 6, który prezentuje system rozgrywki z produkcji FromSoftware.

Armored Core VI Fires of Rubicon
fot. screen z YouTube

“Armored Core VI: Fires of Rubicon” to nowa gra studia FromSoftware, twórców serii Dark Souls, a ostatnio znakomicie przyjętego “Elden Ring”. Do sieci trafiło nowe wideo promujące grę. Przedstawia ono rozgrywkę z produkcji. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

W grze na odległej planecie Rubicon 3 odkryto dziwną substancję. Jako źródło energii powinna radykalnie poprawić zdolności technologiczne i komunikacyjne ludzkości. Zamiast tego rozpętała kataklizm, który pochłonął planetę i otaczające ją układy. Niemal pół wieku później dokładnie ta sama substancja pojawia się ponownie na Rubikonie 3, który od tamtej pory został skażony i odcięty przez katastrofę. 

Korporacje spoza Ziemi i grupy oporu walczą o kontrolę nad substancją. Infiltrując Rubicon jako niezależny najemnik, gracz zostaje uwikłany w wojnę korporacji i innych frakcji o substancję.

Według zapewnień twórców produkcja łączy wieloletnie doświadczenie FromSoftware w grach mechowych z charakterystyczną rozgrywką akcji, wprowadzając do serii zupełnie nowe, szybkie tempo rozgrywki.

Gracze w produkcji składają swojego mecha z różnych części i broni, aby swobodnie latać po miejscach misji, stawiając czoła wyzwaniom i przeciwnikom wykorzystują wszystkie elementy walki wręcz i dystansowej.

Premiera gry 25 sierpnia. Tytuł trafi na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i pecety.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych