Batman 2 – film wprowadzi Robina? Nowa plotka intryguje

Do sieci trafiła nowa plotka na temat filmu Batman 2. Dotyczy ona postaci ikonicznego pomocnika Mrocznego Rycerza.

Batman 2
fot. DC

“Batman 2” to kontynuacja bardzo dobrze przyjętego filmu o Mrocznym Rycerzu z 2022 roku z Robertem Pattinsonem w tytułowej roli. W sieci niedawno pojawiła się plotka, że w widowisku zobaczymy najbardziej znanego pomocnika Batmana, Dicka Graysona/Robina. Insider MyTimeToShineHello, którego informacje już wiele razy się sprawdzały, ujawnił nową pogłoskę na ten temat. Otóż według jego wiedzy Grayson w filmie będzie miał 13 lat. Oczywiście jak na razie należy traktować tę informację z przymrużeniem oka.

Gdyby plotka okazała się prawdą, nie byłby to jedyny Robin, którego zobaczymy na ekranach kin w ciągu kilku najbliższych lat. Otóż w szykowanym w ramach DCU “Batman: The Brave and the Bold” pojawi się wersja Robina w wykonaniu syna Bruce’a, Damiana Wayne’a.

Szczegóły fabuły “Batmana 2” są trzymane w tajemnicy. Według niektórych informacji w filmie po raz pierwszy w aktorskiej wersji ma pojawić się ikoniczny złoczyńca Clayface. Ponadto do sieci jakiś czas temu trafiła plotka, jakoby Harvey Dent również był jedną z postaci, jakie zobaczymy w sequelu.

Do swoich ról w filmie mają powrócić między innymi Robert Pattinson, Jeffrey Wright, Colin Farrell, Andy Serkis i Zoe Kravitz. Za kamerą stoi twórca pierwszej części, Matt Reeves.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych