Poker Face – znakomicie oceniany serial trafi do Polski. Gdzie obejrzeć?

Poker Face, czyli serial kryminalny od twórcy Na noże trafi do jednej z platform streamingowych dostępnych w Polsce. Poznajcie szczegóły.

Poker Face
fot. materiały prasowe

“Poker Face” to dziesięcioodcinkowy serial kryminalny, którego twórcą jest Rian Johnson (seria filmów “Na noże”). W USA produkcja była dostępna na platformie Peacock. Teraz bardzo dobrze oceniany przez krytyków i widzów projekt w końcu trafi do Polski. Otóż we wrześniu serial wejdzie do oferty platformy SkyShowtime. Jak na razie nie podano dokładnej daty premiery.

Produkcja śledzi losy Charlie Cale, kobiety mającej niezwykłą umiejętność rozpoznawania, gdy ktoś kłamie. Gdy Charlie rusza w drogę swoim autem Plymouth Barracuda, na każdym przystanku trafia na zbrodnie do rozgryzienia i grupę uwikłanych w nią osób.

Główną rolę w “Poker Face zagrała Natasha Lyonne”, która jest również producentką serialu. Gościnnie w produkcji wystąpiły również wielkie gwiazdy, w tym Adrien Brody, Angel Desai, Audrey Corsa, Benjamin Bratt, Brandon Michael Hall, Charles Melton, Chelsea Frei, Cherry Jones, Chloë Sevigny, Clea DuVall, Colton Ryan, Danielle MacDonald, Dascha Polanco, Ellen Barkin, Hong Chau, Jasmine Aiyana Garvin, Jack Alcott, Jameela Jamil, Joseph Gordon-Levitt, Judith Light, Leslie Silva, Lil Rel Howery, Luis Guzmán, Megan Suri, Niall Cunningham, Nicholas Cirillo, Nick Nolte, Reed Birney, Rhea Perlman, Ron Perlman, Rowan Blanchard, S. Epatha Merkerson, Shane Paul McGhie, Simon Helberg, Stephanie Hsu, Tim Blake Nelson i Tim Meadows.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych