Belfer – Paweł Zawadzki prowadzi nowe śledztwo w zwiastunie 3. sezonu serialu

CANAL+ zaprezentowało pierwszy zwiastun 3. sezonu serialu Belfer. Premiera produkcji we wrześniu.

Belfer 3
fot. CANAL+

“Belfer” to popularny serial kryminalny CANAL+, który powraca w 2023 roku z 3. sezonem. Do sieci trafił pierwszy zwiastun nowej odsłony. Możemy dowiedzieć się z niego, że 3. sezon trafi na antenę 8 września. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Paweł Zawadzki (Maciej Stuhr) powraca do Małomorza, gdzie mieszka jego ojciec, były marynarz (Jacek Koman). Zaczyna pracę w lokalnym liceum. Kiedy podczas ich wspólnego, szkolnego rejsu na statku Kapitan Borchardt znika Kacper Krynicki (Michael Zieliński), charyzmatyczny nastolatek, nonkonformista i kolorowy ptak, Belfer włącza się w skomplikowane śledztwo prowadzone przez podkomisarz Ewę Krawiec (Roma Gąsiorowska), jego dawną miłość. Jakie tajemnice skrywają mieszkańcy rodzinnego miasta Pawła Zawadzkiego, malowniczego, nadmorskiego Małomorza? I czy przeszłość Belfra lub jego ojca ma jakikolwiek związek z zaginięciem chłopaka?

Belfer 3 – zdjęcia

Belfer 3

Belfer 3

fot. CANAL+

Belfer 3

Belfer 3

fot. CANAL+

Belfer 3

Belfer 3

fot. CANAL+

Belfer 3

Belfer 3

fot. CANAL+

Belfer 3

Belfer 3

fot. CANAL+

Belfer 3

Belfer 3

fot. CANAL+

Belfer 3 Belfer 3 Belfer 3 Belfer 3 Belfer 3 Belfer 3

W obsadzie znajdują się Maciej Stuhr, Jacek Koman, Roma Gąsiorowska, Agata Kulesza, Mirosław Baka, Katarzyna Herman, Jan Jankowski, Marek Kalita oraz aktorzy młodego pokolenia: Michael Zieliński Roman Garncarczyk, Wiktoria Kruszczyńska, Hubert Miłkowski, Kamil Pudlik i Karolina Kowalska.

Za reżyserię odpowiada Łukasz Grzegorzek, zdobywca nagrody za “Moje wspaniałe życie”, w kategorii najlepsza reżyseria na FPFF w Gdyni oraz nominowany za ten tytuł do Orłów 2022 w kategorii najlepszy film.

Za scenariusz odpowiadają: Monika Powalisz i Przemysław Nowakowski (“Bez tajemnic”, “Pakt”) oraz Liliana Pomykalska i Kacper Wysocki (“KLANGOR”).

Źródło: media.pl.canalplus.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych