Berlin – pełny zwiastun spin-offu Domu z papieru. Przygotujcie się na nowy napad

Netflix zaprezentował pełną zapowiedź serialu Berlin. Premiera produkcji już w grudniu na platformie.

Berlin
fot. TAMARA ARRANZ/NETFLIX © 2023

“Berlin” to nowy serial Netflixa, który stanowi prequel dla wydarzeń z hitu platformy “Dom z papieru”. Produkcja opowiada o losach tytułowego złodzieja, zanim ten przystąpił do gangu Profesora. Do sieci trafił pełny zwiastun serialu. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie serialu “Tylko dwie rzeczy mogą rozjaśnić ponury dzień. Pierwszą jest miłość, drugą – kradzież wielkiej fortuny. To one sprawiają, że Berlin przeżywa swoje najlepsze lata – czasy, w których nie wie jeszcze o swojej chorobie i nie dał się uwięzić jak szczur w hiszpańskiej Mennicy. To właśnie wtedy zaczyna przygotowywać jeden ze swoich najbardziej niezwykłych skoków: chce sprawić, by klejnoty warte 44 miliony zniknęły jak za dotknięciem magicznej różdżki. Aby tego dokonać, angażuje do pomocy jeden z trzech gangów, z którymi kiedykolwiek dokonywał napadów.”

W głównej, tytułowej roli występuje Pedro Alonso. U boku Berlina pojawią się zupełnie nowi członkowie jego gangu: Michelle Jenner zagra Keilę, wirtuozkę inżynierii elektrycznej; Tristán Ulloa wcieli się w Damiana, profesora z filantropijnym zacięciem i powiernika Berlina; Begoña Vargas sportretuje Camerona, kamikaze, który nigdy nie zważa na ryzyko; Julio Peña Fernández zagra Roi, ucznia i lojalnego pomocnika Berlina; a Joel Sánchez zobaczymy w roli Bruce’a, nieustępliwego człowieka czynu. Itziar Ituño i Najwa Nimri powrócą do ról policjantek Raquel Murillo i Alicji Sierra.

Premiera serialu na platformie Netflix 29 grudnia.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych