Brad Pitt w filmie Apple o F1. Pierwsze zdjęcie z produkcji

Apple Studios ujawniło pierwsze zdjęcie z niezatytułowanego filmu o F1 od reżysera Top Gun: Maverick.

Brad Pitt
fot. Andrew Cooper/Columbia Pictures

Apple pracuje obecnie na wysokobudżetowym, niezatytułowanym jeszcze widowiskiem filmowym o wyścigach F1, które wyreżyseruje Joseph Kosinski (“Top Gun: Maverick”). Koszty samej produkcji projektu mają wynieść 140 mln dolarów. Do sieci trafiło w końcu pierwsze zdjęcie promujące film. Możecie sprawdzić je poniżej.

Film opowie o byłym mistrzu F1, który powraca do ścigania w fikcyjnym zespole APXGP, aby zostać mentorem nowego, utalentowanego kierowcy. Projekt jest produkowany we współpracy z F1, a zdjęcia do niego są kręcone w trakcie prawdziwych wyścigów Grand Prix.

Brad Pitt
fot. Apple

W obsadzie znajdują się Brad Pitt (który gra byłego mistrza), Damson Idris (który wciela się w młodego, utalentowanego kierowcę) oraz Kerry Condon i Tobias Menzies. Za produkcję odpowiadają Jerry Bruckheimer Films, Plan B Entertainment oraz należące do 7-krotnego mistrza F1, Sir Lewisa Hamiltona, Dawn Apollo Films.

Premiera filmu w 2024 roku. Obraz, podobnie jak “Killers of the Flower Moon” trafi najpierw do kin, potem na platformę Apple TV+.

Źródło: hollywoodreporter.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych