Tokyo Vice – powracamy do mroków stolicy Japonii w zwiastunie 2. sezonu serialu

HBO zaprezentowało pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu Tokyo Vice. Przy okazji ujawniono datę premiery nowej odsłony.

Tokyo Vice/Seriale 2024
fot. HBO Max

“Tokyo Vice” to serial platformy Max, który został zainspirowany książką non-fiction autorstwa dziennikarza Jake’a Adelsteina. Wydarzenia w produkcji są oparte na prawdziwych przeżyciach autora. Do sieci trafił zwiastun 2. sezonu produkcji. Ujawniono, że nowa odsłona zadebiutuje już 8 lutego. Wideo możecie sprawdzić poniżej.

Dla przypomnienia bohaterem serialu jest Jake, młody, amerykański dziennikarz mieszkający w Japonii, który zostaje zatrudniony jako reporter przez jedną z największych gazet w kraju. W pracy zajmuje się trudnymi tematami, między innymi związany z przestępczym światkiem yakuzy. W 2. sezonie będziemy obserwować kolejne sprawy kryminalne, którymi będzie zajmował się Jake. Natomiast jego przyjaciółka, Samantha postanawia otworzyć własny klub.

W obsadzie 2. sezonu powracają Ansel Elgort, Rachel Keller, Ken Watanabe oraz Rinko Kikuchi. Wśród nowych nazwisk znajdziemy Miki Mayę jako Shoko Nagatę, detektyw z japońskiej Narodowej Agencji Policji, która przybywa do Tokio, aby zwalczyć yakuzę, oraz Yosuke Kubozukę, który wcieli się w Naoki Hayamę, niebezpiecznego przestępcę.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych