Codename: Annika – zwiastun skandynawskiego serialu SkyShowtime. Kryminał w świecie dzieł sztuki

Serwis SkyShowtime zaprezentował oficjalny zwiastun swojego nowego serialu oryginalnego Codename: Annika. Premiera we wrześniu.

Codename: Annika
fot. SkyShowtime

“Codename: Annika” to serial, który przełamuje wszelkie konwencje nordyckiego gatunku noir. Produkcja będzie dostępna wyłącznie w SkyShowtime od soboty 30 września. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony w dniu premiery, a kolejne będą pojawiać się co tydzień. Poniżej możecie sprawdzić zwiastun.

Sześcioodcinkowy serial sensacyjny, którego twórcami są Mia Ylönen i Aleksi Bardy, przenosi widza za kulisy ukrytego świata fałszerstw wielkich dzieł sztuki i ukazuje wyzwania związane z życiem z podwójną tożsamością. W roli głównej w serialu występuje Sannah Nedergård jako fińska śledcza Emma/Annika ds. oszustw w branży dzieł sztuki. Jest to jej pierwsza rola pierwszoplanowa w międzynarodowym serialu kryminalnym.

Serial kryminalny opowiada o fińskiej detektyw Emmie Haka, która szkoli się w prowadzeniu tajnych operacji i zostaje wysłana do Sztokholmu, aby zbadać sprawę oszustw w branży dzieł sztuki. Kobieta wciela się w postać szalonej, imprezowej Anniki Stormare. Śledztwo prowadzi Emmę jednak coraz głębiej w odmęty kryminalnego półświatka i sprawia, że jej własna tożsamość zaczyna coraz bardziej zlewać się z tożsamością Anniki – dziewczyny, która faktycznie istniała i zostawiła po sobie wiele tajemnic i sieć skomplikowanych powiązań.

W serialu występują także: Ardalan Esmaili jako Rasmus Ståhlgren, Eva Melander jako Rina Olander i Helena Bergström jako Agatha Torstensson, a także Pekka Strang jako Raimo Korpi, Miro Lopperi jako Sampo Raivio, Clarisse Lhoni-Botte jako Béatrice Joly oraz Charles Martins jako Denver Carpentier. Serial reżyseruje AJ Annila (“Peacemaker”), jeden z czołowych fińskich reżyserów.

Źródło: informacja prasowa

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych