Deadpool 3 – zwiastun filmu. Pyskaty Najemnik i Wolverine ratują multiwersum

W czasie Super Bowl 2024 oficjalnie rozpoczęto promocję widowiska Deadpool 3. Do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji.

Deadpool & Wolverine
fot. Marvel Studios

“Deadpool 3” to pierwsza produkcja z Pyskatym Najemnikiem w roli głównej, która będzie częścią MCU. W trakcie Super Bowl, meczu finałowego ligi NFL, rozpoczęto promocję widowiska. Do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji. Wideo możecie sprawdzić poniżej. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że oficjalny tytuł filmu brzmi “Deadpool & Wolverine”.

Szczegóły fabuły filmu są trzymane w tajemnicy. Wiadomo, że w produkcji Deadpool w jakiś sposób połączy siły z Wolverinem, a stawką będzie ratowanie multiwersum. W produkcji pojawi się również już znana fanom MCU agencja TVA. Główną antagonistką widowiska ma być Cassandra Nova, zła siostra bliźniaczka Charlesa Xaviera.

W obsadzie filmu znajdują się Ryan Reynolds w tytułowej roli, Hugh Jackman jako Wolverine oraz Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan Kapicic (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter). Oczekuje się, że Emma Corrin wcieli się w Cassandrę Novę, a Matthew Macfadyen najprawdopodobniej zagra agenta TVA o imieniu Paradox. 

Premiera filmu w kinach 26 lipca 2024 roku.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych