Cyberpunk 2077 doczeka się wersji aktorskiej! CD Projekt Red łączy siły z amerykańskim studiem

Stało się. Cyberpunk 2077 doczeka się swojego filmu lub serialu. Pojawiło się oficjalne ogłoszenie w tej sprawie.

Cyberpunk 2077
fot. CD Projekt Red

CD Projekt Red ogłosiło w oficjalnym komunikacie, że nawiązało współpracę z globalną wytwórnią Anonymous Content, której celem jest stworzenie produkcji aktorskiej w uniwersum “Cyberpunk 2077”. W komunikacie nie określono, czy wspomniany projekt ma być filmem czy serialem. Anonymous Content jest znane między innymi z realizacji kultowych, nagradzanych seriali jak “Detektyw” oraz “Mr. Robot”. Wśród projektów filmowych, za które odpowiedzialne jest studio znajdziemy oscarowe “Spotlight” oraz “Zjawę”.

Co ciekawe ujawniono, że produkcja będzie przedstawiała zupełnie nową historię osadzoną w uniwersum “Cyberpunka 2077”, zatem nie będzie to adaptacja gry lub jej oficjalnego dodatku. Projekt znajduje się na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Rozpoczęły się poszukiwania scenarzysty.

Po stronie Anonymous Content za produkcję odpowiedzialni będą Garrett Kemble, David Levine, Ryan Schwartz i Bard Dorros. Levine przez ponad 10 lat piastował stanowisko wiceprezesa i współdyrektora działu seriali w HBO, pracując nad takimi tytułami jak “Detektyw”, “Westworld” i “Gra o tron”. W projekt zaangażowany będzie również Charlie Scully. Studiem odpowiedzialnym za realizację będzie stanowiące część wytwórni Anonymous Content AC Studios. Całość realizowana będzie w bliskim porozumieniu z osobami odpowiedzialnymi za grę “Cyberpunk 2077”.

Źródło: cdprojekt.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych