Top Gun 3 powstanie! Tom Cruise powróci jako Maverick

Paramount Pictures pracuje nad kolejną częścią serii Top Gun. Za projekt będą odpowiadać twórcy drugiej części franczyzy.

Top Gun: Maverick
fot. Paramount Pictures

Tom Cruise w tym tygodniu podpisał umowę z Warner Bros, na mocy której będzie tworzył dla wytwórni nowe filmy ze swoim udziałem. Jednak aktor nie zrywa swoich relacji z Paramount. Ogłoszono bowiem, że powstanie “Top Gun 3”. Cruise powróci w widowisku jako Maverick. Podobno w filmie mają wystąpić również Miles Teller oraz Glen Powell, którzy w “Top Gun: Maverick” sportretowali odpowiednio Roostera i Hangmana.

Ehren Kruger (“Top Gun: Maverick”) pracuje obecnie nad roboczą wersją scenariusza. W projekcie na stanowisku producentów powrócą również związani z serią Jerry Bruckheimer i David Ellison. Na stanowisku reżysera zobaczymy Josepha Kosinskiego, który nakręcił poprzedni film z cyklu.

Nie wiadomo, kiedy ruszą prace na planie produkcji. Cruise obecnie kręci “Mission: Impossible 8”. Aktor ma w planach również kręcony na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej film realizowany dla Universal Pictures. Reżyserem projektu jest Doug Liman.

Źródło: Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych