Daredevil: Born Again – Wilson Bethel powróci jako Bullseye w serialu Disney+

Serial Daredevil: Born Again zyskał kolejnego aktora, którego bardzo dobrze znają fani produkcji Netflixa o obrońcy Hell’s Kitchen.

Wilson Bethel w serialu Daredevil
fot. Netflix

“Daredevil: Born Again” to serial platformy Disney+, który wchodzi w skład MCU. W projekcie swoje role z serialu Netflixa o bohaterze powtórzą Charlie Cox jako Matt Murdock/Daredevil, Vincent D’Onofrio jako Wilson Fisk/Kingpin, Elden Henson jako Foggy Nelson i Deborah Ann Woll jako Karen Page. Teraz do tego składu dołączył kolejny aktor. Otóż jak podaje portal Deadline Wilson Bethel ma pojawić się w produkcji w roli Benjamina Poindextera/Bullseye’a. Według źródeł serwisu ma on wystąpić w trzech odcinkach serialu.

UWAGA! PONIŻSZY TEKST ZAWIERA SPOILERY

Dla przypomnienia w produkcji Netflixa postać pojawiła się w 3. sezonie. W nim Poindexter był psychopatycznym agentem FBI, który stał się protegowanym Kingpina. Złoczyńca cechuje się ponadprzeciętną celnością i każdy przedmiot zamienia się w jego rękach w śmiertelną broń miotaną. W serialu na początku podszywał się pod Daredevila, aby zwrócić opinię publiczną przeciw bohaterowi.

Daredevil: Born Again
fot. Netflix

Dla przypomnienia “Daredevil: Born Again” borykało się z wieloma problemami. Postanowiono całkowicie zmienić kierunek historii i wymieniono reżyserów oraz głównego scenarzystę. Ostatecznie okazuje się, że nowa produkcja będzie tak naprawdę kontynuacją projektu Netflixa, którego elementy zostały skanonizowane jako część MCU.

Źródło: Deadline.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych