Daredevil: Born Again – nowe informacje o fabule serialu. Jaka rola Kingpina i Punishera?

W sieci pojawiły się nowe plotki na temat fabuły serialu Daredevil: Born Again, wchodzącego w skład MCU.

Daredevil: Born again
fot. Netflix

“Daredevil: Born Again” to kolejny z seriali szykowanych przez Marvel Studios i platformę Disney+. To również debiut tytułowego bohatera w jego samodzielnym projekcie w MCU. Portal Murphy’s Multiverse zamieścił nowe informacje dotyczące fabuły projektu. Oczywiście jak na razie należy traktować je jako plotki, ale w przeszłości wiadomości serwisu już nie raz się sprawdzały.

Pierwsza z nich dotyczy roli Wilsona Fiska/Kingpina w serialu. Otóż w produkcji ma on startować w wyborach na burmistrza Nowego Jorku. W swojej kampanii Fisk ponoć będzie starał się przeforsować plan walki z zamaskowanymi mścicielami, w tym z Daredevilem oraz… Spider-Manem.

Kolejna plotka dotyczy wątku Punishera, który ma pojawić się w serialu, a Jon Bernthal ma powrócić do roli. Według pogłosek Frank Castle w produkcji ma polować na grupę rasistowskich gliniarzy, którzy sprzeniewierzyli jego logo.

Daredevil: Born again
fot. Netflix

Czy te plotki okażą się prawdą, pozostaje nam poczekać na pierwsze oficjalne informacje. “Daredevil: Born Again” ma zadebiutować w 2024 roku, chociaż nie wiadomo czy strajk aktorów i scenarzystów nie zmieni tych planów.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych