Daredevil: Born Again – zdjęcia i wideo z planu. Nowy strój bohatera i Bullseye

Trwają prace na planie serialu Daredevil: Born Again, wchodzącego w skład MCU. Zadebiutowały nowe materiały zza kulis produkcji.

Daredevil: Born Again
fot. Netflix

“Daredevil: Born Again” to kolejny serial Marvel Studios i Disney+. Przede wszystkim jednak to pierwsza solowa produkcja o Diable z Hell’s Kitchen, która wchodzi w skład MCU, chociaż projekt ma być również kontynuacją serii Netflixa o Daredevilu. Obecnie w Nowym Jorku trwają prace na planie produkcji. Do sieci co jakiś czas trafiają nowe zdjęcia i wideo zza kulis. Najnowsze z nich przedstawiają między innymi nowy kostium tytułowego bohatera. Ponadto w materiałach pojawia się również Bullseye, tym razem w kostiumie.

UWAGA PONIŻSZE MATERIAŁY I TEKST MOGĄ ZAWIERAC SPOILERY

Jednak najciekawszym materiałem jest ten, który ukazuje scenę, w której Bullseye otwiera ogień na ulicy. Na zdjęciach z planu widać, że złoczyńca rani Foggy’ego Nelsona. Być może oznacza to, że przyjaciel Matta Murdocka zginie w serialu. Jednak podobno również realizowane są różne wersje scenariusza, dlatego sekwencja może ostatecznie nie pojawić się w finalnej wersji lub śmierć czeka inną postać.

W obsadzie serialu znajdują się Charlie Cox jako Matt Murdock/Daredevil, Vincent D’Onofrio jako Wilson Fisk/Kingpin, Elden Henson jako Foggy Nelson, Deborah Ann Woll jako Karen Page, Wilson Bethel jako Benjamin Poindexter/Bullseye, Jon Bernthal jako Frank Castle/Punisher oraz Sandrine Holt, Margarita Levieva i Michael Gandolfini.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych