Deadpool 3 – kogo gra Emma Corrin w filmie?

Do sieci trafiła plotka na temat roli Emmy Corrin w filmie Deadpool 3, który wchodzi w skład MCU. Poznajcie szczegóły.

Deadpool 3
fot. Netflix

“Deadpool 3” to kolejne widowisko MCU, które trafi do kin w 2024 roku. Przy tym to pierwsza opowieść o Pyskatym Najemniku pod banerem Kinowego Uniwersum Marvela. Jedną z gwiazd produkcji jest Emma Corrin (“The Crown”). Aktorka ma wcielić się w produkcji w postać antagonistki. Jednak do tej pory nie za bardzo było wiadomo, kogo Corrin ma zagrać w projekcie. Być może ta sytuacja się zmieniła.

Otóż jak twierdzi insider CanWeGetSomeToast Corrin w produkcji wcieli się w postać Cassandry Novy. Dla przypomnienia w komiksach jest ona złowrogą bliźniaczką Charlesa Xaviera. Cassandra jest mummudrai, pasożytniczą formą życia, która urodziła się bezcielesna na planie astralnym. Jednak potrafiła sklonować DNA Xaviera, aby stworzyć własne ciało. Jest ona właściwie mrocznym odbiciem Profesora X nastawionym na zniszczenie i chaos. Przy tym posiada takie same moce jak jej bliźniak.

Deadpool 3
fot. Marvel

Szczegóły fabuły filmu nie są znane. Wiadomo, że w produkcji zobaczymy Wolverine’a. W obsadzie filmu znajdują się Ryan Reynolds, Hugh Jackman, wspomniana Emma Corrin, Matthew Macfadyen, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Karan Soni, Morena Baccarin, Stefan Kapicic oraz Rob Delaney.

Premiera filmu w kinach 3 maja 2024 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych