Deadpool 3 – Hugh Jackman w klasycznym stroju Wolverine’a na oficjalnym zdjęciu z planu

Do sieci trafiło zdjęcie z planu filmu Deadpool 3, które prezentuje Wolverine’a w jego kultowym kostiumie z komiksów.

Deadpool 3
fot. Marvel

“Deadpool 3” to widowisko o Pyskatym Najemniku oparte na komiksach Marvela, które wchodzi w skład MCU. W Wielkiej Brytanii trwają prace na planie produkcji. Kilka dni temu do sieci trafiły zdjęcia, które pokazały po raz pierwszy tytułowego antybohatera. Teraz przyszedł czas na oficjalne zdjęcie, ukazujące Wolverine’a w wykonaniu Hugh Jackmana, którego zobaczymy w projekcie. Bohater będzie w filmie nosił klasyczny, komiksowy strój. Jak widać twórcy inspirowali się przy tworzeniu kostiumu serią Astonishing X-Men. Chociaż w wypadku widowiska MCU dodano długie rękawy. Zdjęcie Wolverine’a możecie sprawdzić poniżej.

Szczegóły fabuły filmu są trzymane w tajemnicy. Podobno ważną rolę w produkcji odegra multiwersum. W plotkach mówiło się również o udziale organizacji TVA i postaci Mobiusa, którego poznaliśmy w serialu “Loki”.

W obsadzie filmu znajdują się Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Matthew Macfadyen, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Karan Soni, Morena Baccarin, Stefan Kapicic oraz Rob Delaney.

Premiera filmu w kinach 3 maja 2024 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych