Deadpool 3 – nowe zdjęcia z planu. Powraca TEN złoczyńca z X-Men

Nowe zdjęcia z planu filmu Deadpool 3 wyjawiają kolejnego złoczyńcę, który pojawi się w produkcji. A jest jeszcze jeden antagonista.

Deadpool 3
fot. 20th Century Fox/Marvel

Po zakończeniu strajku aktorów ponownie rozpoczęto prace na planie widowiska “Deadpool 3” wchodzącego w skład MCU. Do sieci trafiły nowe zdjęcia zza kulis, które przedstawiają sekwencję walki. Odbywa się ona pomiędzy Deadpoolem, Wolverinem oraz… Szablozębnym, który wygląda na wersję z filmu “X-Men” z 2000 roku. Jak pokazują poniższe zdjęcia postać czeka brutalny koniec z rąk Pyskatego Najemnika.

Co ciekawe inne źródła twierdzą, że w sekwencji pojawia się również Toad, mimo że nie widzimy go na zdjęciach. To złoczyńca z ekipy Magneto również z filmu “X-Men” z mocami podobnymi do ropuchy (między innymi nadludzka skoczność czy długi, chwytliwy język).

W obsadzie filmu znajdują się Ryan Reynolds w tytułowej roli, Hugh Jackman jako Wolverine oraz Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan Kapicic (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter). Oczekuje się, że Emma Corrin wcieli się w Cassandrę Novę, a Matthew Macfadyen najprawdopodobniej zagra agenta TVA o imieniu Paradox. 

Premiera filmu w kinach 26 lipca 2024 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych