Detektyw – nowy zwiastun 4. sezonu serialu. Śledztwo na mroźnej Alasce

Do sieci trafił drugi zwiastun 4. sezonu serialu Detektyw. Z wideo dowiedzieliśmy, kiedy zadebiutuje nowa odsłona produkcji.

Detektyw 4. sezon
fot. HBO

“Detektyw” to bardzo popularna i uznana serialowa antologia kryminalna od HBO, która powróci w 2024 roku z 4. sezonem, noszącym podtytuł “Night Country”. Do sieci trafił kolejny zwiastun promujący nową odsłonę produkcji. Materiał ujawnił datę premiery 4. sezonu. Otóż seria zadebiutuje 14 stycznia 2024 roku. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Akcja produkcji dzieje się w miasteczku Ennis na Alasce, gdzie ośmiu mężczyzn obsługujących Arctic Research Station Tsalal znika bez śladu. Wkrótce ich ciała zostają odnalezione, zamrożone razem w lodzie. Aby rozwiązać tę zagadkę, policjantki Liz Danvers i Evangeline Navarro będą musiały nie tylko odnaleźć osoby, które dopuściły się tej ohydnej zbrodni, ale także stawić czoła ciemności, którą noszą w sobie. Tajemnica pogłębia się, gdy w mieście wybuchają zamieszki, a urzędnicy są coraz bardziej naciskani, aby rozwiązać sprawę. 

W głównych rolach w produkcji występują Jodie Foster i Kali Reis. Ponadto w obsadzie znaleźli się Finn Bennett, Fiona Shaw, Christopher Eccleston, Isabella Star LaBlanc i John Hawkes. Issa Lopez pełni funkcję showrunnerki, scenarzystki i reżyserki wszystkich odcinków produkcji.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych