Doktor Who – Millie Gibson odchodzi z serialu?Kto ją zastąpi?

Okazuje się, że w serialu Doktor Who ponoć czeka nas kolejna zmiana. Tym razem chodzi o rolę towarzyszki tytułowego bohatera.

Millie Gibson w Doktor Who
fot. BBC

Millie Gibson zadebiutowała jako Ruby Sunday, nowa towarzyszka Doktora Who w świątecznym odcinku specjalnym serialu w grudniu. Fani bardzo dobrze przyjęli aktorkę i samą postać. Okazuje się jednak, że być może niedługo nastąpi kolejna zmiana towarzyszki tytułowego bohatera i przygoda Gibson zakończy się wcześniej niż wszyscy się spodziewali. Według Mirror Online ponoć aktorka pożegna się z produkcją już po swoim pierwszym sezonie. Decyzję podjął podobno showrunner Russell T Davies po zakończeniu zdjęć do nadchodzącej odsłony serialu. 

Co ciekawe portal powołując się na swoje źródła twierdzi, że w roli nowej towarzyszki Doktora Who ma wystąpić Varada Sethu. Aktorka dała się poznać szerszej publiczności w serialu “Gwiezdne wojny: Andor”.

Doktor Who
fot. Lucasfilm/Disney+

Serwis zaznacza jednak, że Gibson ma pojawić się w kolejnym sezonie z udziałem Ncutiego Gatwy w tytułowej roli. Jednak jej rola ma ograniczyć się do “kilku występów”. Aktorka podobno nie pojawi się również w tegorocznym, świątecznym odcinku specjalnym. Ponoć w kolejnym sezonie Gibson ma wystąpić w trzech odcinkach, zawierających samodzielną historię, która będzie zwieńczeniem jej przygody z Doktorem. Jak na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

Źródło: ComicBookMovie.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych