Może powstać sequel Dungeons & Dragons. Jest jednak warunek

Okazuje się, że film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor może otrzymać kontynuację. Pojawia się jednak pewien warunek.

Dungeons & Dragons
fot. Paramount Pictures

Film “Dunegons & Dragons: Złodziejski honor” z 2023 roku zdobył uznanie widzów i krytyków, jednak okazał się klapą finansową. Przy budżecie rzędu 150 mln dolarów, obraz zarobił na całym świecie zaledwie 207 mln dolarów. To sprawiło, że raczej nie powinniśmy oczekiwać sequela. Jednak być może projekt zyska kontynuację. Portal Variety stworzył obszerny artykuł na temat szefa Paramount Pictures, Briana Robbinsa. W tekście dyrektor wykonawczy przyznaje, że film osiągnął gorsze wyniki i “zanotuje stratę”, ale nie wykluczył możliwości kontynuacji – o ile będą w stanie “wymyślić sposób żeby było taniej”. Zatem, jeśli kiedykolwiek powstanie sequel, to zapewne będzie miał znacznie mniejszy budżet.

Dla przypomnienia w pierwszym filmie po dwóch latach uwięzienia bard Edgin i przedstawicielka barbarzyńców Holga, uciekają z twierdzy. Trafili do niej po tym, jak ich wspólnik oszukał ich podczas kradzieży potężnego artefaktu. Teraz obydwoje zbierają nową drużynę, która ma za zadanie okraść skarbiec Forge’a, mężczyzny, który wrobił naszych bohaterów. Jednak na ich drodze stanie potężna, złowroga siła.

W obsadzie filmu znaleźli się między innymi Chris Pine, Michelle Rodriguez, Hugh Grant, Rege Jean-Page, Sophia Lillis, Justice Smith i Daisy Head.

Źródło: Sffgazette.com

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych