Gamescom 2023 – najciekawsze zapowiedzi z Opening Night Live

Gamescom Opening Night Live 2023 obfitowało w wiele zapowiedzi gier. Oto lista najciekawszych z nich.

Starfield
fot. screen z YouTube

22 sierpnia odbyło się wydarzenie Gamescom Opening Night Live, które rozpoczynało Gamscom 2023, wielkie targi gier wideo, które odbywają się w Kolonii w Niemczech. W trakcie otwarcia, które było transmitowane online, zaprezentowano nowe zapowiedzi gier, które trafią na rynek w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Postanowiłem zebrać najciekawsze z nich w jednej liście, którą możecie sprawdzić poniżej.

Alan Wake 2

Na imprezie zaprezentowano nowy zwiastun długo wyczekiwanej gry od Remedy Entertainment. Najświeższa zapowiedź skupia się w pełni na postaci tytułowego pisarza. Premiera tytułu już 27 października.

Mortal Kombat 1

Zaprezentowano nową zapowiedź gry, która prezentuje kolejne, grywalne postacie. Są to Sindel i Shao Khan reprezentujący Zaświaty. Co ciekawe Khan wydaje się w zapowiedzi młodszą wersją złoczyńcy, którego znamy z kultowej serii. Premiera gry 17 września.

The Lords of the Fallen

W trakcie wydarzenia otwierającego Gamescom zaprezentowano nowy zwiastun fabularny tego ogromnego RPG z soulslike’owym systemem walki. W produkcji wcielimy się w mrocznego krzyżowca, którym będziemy mogli zwiedzać krainy żywych i umarłych. Premiera gry 13 października.

Cyberpunk 2077: Widmo wolności

Zadebiutował nowy trailer pełnoprawnego dodatku do gry CD Projekt Red, który prezentuje fragment gameplayu z produkcji. Przy okazji ogłoszono darmową Aktualizację 2.0 do oryginalnego tytułu.

Call of Duty: Modern Warfare III

Na pokazie zaprezentowano fragment rozgrywki z gry, a konkretnie pierwszą misję, z którą gracz będzie mierzył się w produkcji. Trzeba przyznać, że przeprowadzona w deszczowych warunkach operacja prezentuje się znakomicie. Premiera tytułu 10 listopada.

Diablo IV sezon krwi

Na wydarzeniu pojawiła się interesująca zapowiedź drugiego sezonu “Diablo IV”. Tym razem gracz będzie musiał zmierzyć się z hordami wampirów. W sezonie pojawi się nowa seria zadań, moce wampiryzmu, które będzie można wykorzystać w walce oraz pięciu nowych, finałowych bossów. Premiera 17 października.

Starfield

Premiera “Starfield” zbliża się wielkimi krokami. Kampania marketingowa tego ogromnego, kosmicznego RPG od Bethesdy znajduje się na ostatniej prostej. Dlatego na Gamescom Opening Night Live zaprezentowano nowy, tym razem aktorski zwiastun tytułu, który wydaje się mocnym kandydatem do walki o tytuł gry roku.

Black Myth: Wukong

Do sieci trafił nowy zwiastun tego przygodowego action RPG od studia Game Science. Akcja produkcji została osadzona w XVI wieku, a historia jest inspirowana chińskim folklorem. Tytuł trafi na rynek w 2024 roku.

Tekken 8

Trailer gry zaprezentowany na wydarzeniu ujawnił datę premiery tytułu. Otóż w produkcję będziemy mogli zagrać 26 stycznia 2024 roku. Do dyspozycji będziemy mieć 32 grywalne postacie, które dodatkowo będziemy mogli personalizować.

Little Nightmares 3

Gra, której zapowiedź to prawdziwa niespodzianka Gamescom Opening Night Live. Za nową odsłonę serii tym razem odpowiada studio Supermassive Games, odpowiedziane wcześniej między innymi za “Unitil Dawn”. W grze wcielimy się w postacie Low i Alone, a sam tytuł zaoferuje możliwość kooperacji.

Źródło: YouTube

Podziel się

DODAJ KOMENTARZ


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych